Natsuko Hara

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Natsuko Hara
Të dhënat personale
Emri i plotëNatsuko Hara
Data e lindjes (1989-03-01) 1 Mars, 1989 (31 vjeç)
Vendi i lindjesTokyo, Japonia
PozicioniMesfushor
Karriera profesioniste*
VitetKlubiNdesh.(Gls)
2006–2015Nippon TV Beleza149(5)
Ekipi kombëtar
2010Japonia2(0)
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase .
† Ndeshje (Gola).

Natsuko Hara (原 菜摘子 Hara Natsuko?, lindur më 1 Mars 1989) është një ish-futbolliste japoneze.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 2 ndeshje.

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

[1]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
2010 2 0
Gjithsej 2 0

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ 2010 Japan Football Association(japonisht)