Ndonjëherë (Këngë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
"Ndonjëherë"
Këngë nga Kejsi Tola
Publikimi 24 dhjetor, 2009
Formati Single
Regjistrimi 2009
Zhanri Baladë
Gjatësia 4:30
Tekstshkrues Timo Flloko
Producer Voltan Prodani
Kronologjia e këngëve

Carry Me in Your Dreams
(2008)
Ndonjëherë
(2009)

Ndonjëherë është këngë nga këngëtarja Shqipëtare, Kejsi Tola. Kënga u bë publike në ditët e fundit të dhjetorit. Kënga iu është kushtuar Festivalit të 48-të të këngës në radio-televizion. Zhanri i këngës ëshë baladë dhe është e shkruar nga Timo Flloko dhe e kompozuar nga Vlotan Prodani. Kur këngët e festivalit të këngës në RTSH 48-të u bënë publike, kjo këngë quhej Pse egizstojmë?, ky titull përmban fjalë në tekst por e rregulluar është me titull Ndonjëherë.