Nebojani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Nebojani
Fshat
Vendndodhja
Nebojani is located in Maqedonia e Veriut
Nebojani
Nebojani
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1.266 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2302
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 42° 03′ 29″ Veri

22° 27′ 41″ Lindje

Popullsia 46 banorë (2002)