Niviçani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Niviçani
Fshat
Vendndodhja
Niviçani is located in Maqedonia e Veriut
Niviçani
Niviçani
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 727 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2300
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 57′ 19″ Veri

22° 20′ 15″ Lindje

Popullsia 343 banorë (2002)