Noriko Ishibashi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Noriko Ishibashi
Të dhënat personale
Emri i plotëNoriko Ishibashi
Vendi i lindjesJaponia
Ekipi kombëtar
VitetEkipiNdesh.(Gls)
1989–1991Japonia3(1)
† Ndeshje (Gola).

Noriko Ishibashi (石橋 紀子 Ishibashi Noriko?) është një ish-futbolliste japoneze.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 3 ndeshje dhe ka shënuar 1 gola.[1]

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

[1]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
1989 1 1
1990 0 0
1991 2 0
Gjithsej 3 1

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]