Novo Sella (Koçan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Novo Sella (Koçan)
Fshat
Vendndodhja
Novo Sella (Koçan) is located in Maqedonia e Veriut
Novo Sella (Koçan)
Novo Sella (Koçan)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 949 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2302
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 42° 02′ 00″ Veri

22° 28′ 00″ Lindje

Popullsia 15 banorë (2002)