Përdoruesi:Agustin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sot është E mërkurë 20 nëntor 2019 dhe Wikipedia Shqipëtare numëron 78.310 artikuj, 1561493 herë të përpunuar dhe 118.178 përdorues.

Miresevinifaqetime.gif

Prezantim

sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-4 This user speaks English at a near-native level.
it-4 Questo utente ha una conoscenza da madrelingua dell'italiano.
Shqiponja dykrenare Ky përdorues vjen nga Shqipëria
fr-2 Cette personne peut contribuer avec un niveau moyen en français.
es-1 Este usuario puede contribuir con un nivel básico de español.
Noia 64 apps karm.svg Ky përdorues është anëtar në Wikipedia për 11 vjet, 9 muaj dhe 2 ditë.
Qxz-ad39.png