Përdoruesi:Alva Mihaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Përshëndetje të gjithëve!
HPKy përdorues është një Ravenclaw, dhe është një anëtar i WikiPotterR
Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
de-5 Dieser Benutzer beherrscht die deutsche Sprache wie ein professioneller Schreiber.