Përdoruesi diskutim:Alva Mihaj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Alva Mihaj. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Alva Mihaj!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Alva Mihaj, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.Gostitje[Redakto nëpërmjet kodit]

Për ndihmën gjatë projektit të vlerësimeve.

Burek u Tirani.JPG Byrek
Urdhëro një copë byreku.

- Klein Muçi (diskutimet) 6 prill 2019 15:26 (CEST)Reply[reply]

Përshëndetje[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje Alva Mihaj, faleminderit për voton që shtove këtu, por fatkeqësisht nuk mund të pranohet sepse votuesit duhet të kenë qenë anëtarë të Wikipedias për të paktën 3 muaj dhe me mbi 50 redaktime. Ktheva këtë ndryshim sepse çdo koment që shtohet publikisht duhet ruajtur në historinë e faqes. Gjithë të mirat! — Βατο (diskutimet) 18 prill 2019 13:28 (CEST)Reply[reply]

@Βατο, përshëndetje! Shumë faleminderit për sqarimin! Nuk e dija këtë rregull deri tani. Do e kem parasysh në raste të tjera. :) Alva Mihaj (diskutimet) 18 prill 2019 16:33 (CEST)Reply[reply]

Gostitje[Redakto nëpërmjet kodit]

Për ndihmën me grafikun e gjuhëve.

Karamele "Zana".jpg Karamele "Zana"
Merre një karamele.

Klein Muçi (diskutimet) 27 prill 2020 00:38 (CEST)Reply[reply]