Përdoruesi:Eljon2002

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Eljoni është përdorues i Wikipedias nga viti 2017.

Informata për përdoruesin[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Eljoni ka lindur në Gjakovë,Kosovë. Adhurues i sportit, në veçanti i futbollit.

Wikipedia:Babel
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.

Kontributi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ka krijuar artikuj si: Gianni Infantino, FC Struga, Agim Ademi, UEFA Liga e Kombeve dhe Stadiumit Kombëtar i Kosovës.