Përdoruesi:Jukeboksi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përshëndetje! w:en:User:Jukeboksi këtu.

Unë jam finlandez e mëso Shqip.

Finlanda. Verë. Idiotësi. Nuk ka xhaketa jetës. Pushojnë. Jo serioz.

Unë flas finlandeze, anglisht, suedeze, franceze dhe një gjuhë pak të tjera.

Mirësi të saktë në qoftë se unë bëj gabime, falemnderit.

Liqen Lohjanjärvi, Lohja
Wikipedia:Babel
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
sv-2 Denna användare har kunskaper på mellannivå i svenska.
fr-1 Cette personne peut contribuer avec un niveau élémentaire de français.
ru-1 Этот участник может вносить вклад в данный проект на русском языке начального уровня.
de-1 Dieser Benutzer hat grundlegende Deutschkenntnisse.
sq-0 Ky përdorues nuk kupton shqip (ose kupton me vështirësi).
zh-0 这个用户 不了解 汉语 (或者以相当可观的困难理解它).