Përdoruesi:Kristian95~sqwiki

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Artikuj të mirë ose të përkryer
  sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
  en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
  fr-3Cette personne peut contribuer avec un niveau avancé de français.
  [[Category:]]
  tr-1 Bu kullanıcı düşük seviyede Türkçe anlıyor.
  Shqiponja dykrenare Ky përdorues vjen nga Shqipëria
  Nuvola apps bookcase.svgKëtij përdoruesi i pëlqejnë librat.
  Conical flask.svgLënda e preferuar e këtij përdoruesi është kimia.
  Atom of Atheism-Zanaq.svgKy përdorues është ateist.
  LFCKy përdorues mbështet Liverpool FC dhe nuk do të ecë kurrë vetëm.