Përdoruesi:Ngadhnjimi5

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia:Babel
Emblema e Prishtinës Ky përdorues vjen nga Prishtina.
Shqiponja dykrenare Ky përdorues do Shqipërinë Etnike
Flag-map of Greater Albania.svg
Ky përdorues e konsideron veten patriot dhe beson në krijimin e shtetit të bashkuar shqiptar, Shqipërisë etnike, si e drejtë e pamohueshme e çdo kombi për vetëvendosje.
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
Chromium 11 Logo.svg Ky përdorues ndihmon Wikipedinë duke pëdorur Google Chrome.