Përdoruesi:Urithi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Redaktues në WikiPotter.

Wikipedia:Babel
sq Gjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
fr-3 Cette personne peut contribuer avec un niveau avancé de français.
it-3 Questo utente può contribuire con un Italiano di livello avanzato.
HPKy përdorues është një Slytherin, dhe është një anëtar i WikiPotterS
Albania Puzzle Icon Gold.svg Ky përdorues ndihmoi gradimin e artikullit Harry Potterartikull të përkryer.