Përdoruesi diskutim:Blero 1

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Blero 1. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Blero 1!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Blero 1, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Lagoon  17:38, 23 Tetor 2007 (UTC).

Artikulli Korja e tokes[Redakto nëpërmjet kodit]

Artikulli Korja e tokes u gris, sepse ishte një faqe testimi. Ju kujtoj që ripërsëritja e këtyre aksioneve quhet vandalizëm, dhe mund të sjell bllokimin ndaj redaktimit. Koha e bllokimit varet nga dëmi që shkaktohet. Për prova në Wikipedia ekziston Wikipedia:Livadhi. Ju këshilloj të lexoni:

Shpresoj tju kem ndihmuar. Të fala, Eagleal  23 Tetor 2007 20:11 (UTC).

Eshte e dyta here qe riposton artikullin Korja e tokes, me permbajtje jo enciklopedike. Wikipedia nuk eshte nje forum ku mund te behen pyetje (jasht permbajtjes se artikulliy), eshte Enciklopedi. --Eagleal  27 Tetor 2007 11:32 (UTC)