Përdoruesi diskutim:Eriold

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Eriold. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Eriold!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Eriold, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Puntori  29 Gusht 2008 21:18 (CEST)

Rreth artikujve të grisur[Redakto nëpërmjet kodit]

Reklama nuk bëhet vetëm në veten e parë. Sipas meje, reklama ka fuqi më të madhe në veten e tretë. Problemi tek artikujt e tu është se ata nuk kishin këndvështrim neutral (neutral point of view). Ishin reklama të qarta, sidomos artikulli për klinikën. Çka është shumë e rëndësishme për fillim, për subjektin në artikull duhet të ketë burime sekondare të pavarura dhe të besueshme. --Λeternus 30 Gusht 2008 23:15 (CEST)

Mirdita Dental dhe Pal Dodaj[Redakto nëpërmjet kodit]

Artikujt tuaj u grisën sepse nuk rispektonin udhëzimet e Wikipedia (Wikipedia:Vini Re! dhe Wikipedia:Si redaktohet një faqe , Wikipedia:Ndihmë). Dhe të dy nuk rispektonin pikëpamjen neutrale.
Një këshillë që mund tju ndihmojë të dalloni/kuptoni nëse një artikull "meriton" të jetë në Wikipedia, është të pyesni veten nëqoftëse artikulli meriton të rri në një enciklopedi shtypi që mund të keni në shtëpi, ose në Encyclopedia Britannica, etj.
Mirdita Dental - ishte një faqe reklame, nuk kishte asnjë burim informacioni, dhe nuk kishte asnjë burim që mund të vërtetoj informacionet e shprehura, si dhe rëndësinë e kësaj kompanie.
Pal Dodaj - e njëjta gjë për atë lart. Shpresoj në mirëkuptimin tuaj. Të fala --  eagleal  31 Gusht 2008 14:30 (CEST)