Përdoruesi diskutim:Goldberg-8

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Goldberg-8. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Heki referencat bosh, se nuk vlejin ashtu. Edhe bjere naj informat që nuk e dijim. Mos u bo me ju thonë tjerëve për ty Arkadash. hahahh --Porrnoferr 20 Mars 2011 19:20 (CET)

Për me bo Spoja, duhesh këtu me shkru e nashta dhezë poja.--Porrnoferr 20 Mars 2011 20:42 (CET)

Artikuj per permirsim[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershenetje Goldberg-8

Artikujt qe i keni krijuar ju, kryesisht kategoria e filmave jane me materiale te pranueshme, por problemi qendron tet struktura e cila nuk ui pershtatet fare wikipedias, dhe nuk i ngjajne nje artikulli enciklopedik.Ja disa shembuj se si krijohen artikuj per film The Dark Knight (film), Hitman (film 2007). Un nuk dua te them qe te jene perfekt por te kene nje rradhitje. Nese e ke problem strukturen trego, se merrem um pastaj me atë pjesë.--Liridon 25 Mars 2011 18:47 (CET)

Me Falni por nuk di keshy nese mund te Me Ndimoni ne permisimin e disa redaktimeve te mia me Respekte nga unë Goldberg-8

Pershendetje
Si fillim do te keshilloj qe te perdorish disa stampa ose (en:template), psh per nje artikull te nje aktori perdor kete : Stampa:Infobox aktor, te dhenat plotesoj prej nga wiki anglisht. Per nje arikull te nje filmi perdore kete Stampa:Infobox Film. Stampa te tjera qe mund te te hyjne ne pune eshte edhe Stampa:Infobox komedian. Nese ke ndonje pyetje ne lidhje me kete pyet??--Liridon 30 Mars 2011 15:00 (CEST)

Shum Falminder Zotri Liridon.

Artikuj per permirsim[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje Goldberg-8

Nuk eshte me rendesi vetem te krijoni artikuj, por edhe te jene perkethyer mire dhe jo me google translate. Perkethej artikujt, por mundohu ti pershtasish ne gjuhen shqipe.--Liridon 4 Prill 2011 15:15 (CEST)

Artikujt qjan permisuar[Redakto nëpërmjet kodit]

Zotri lirdon me Stampa me keni ndihmuar shum ja Shiqojeni Artiukjt e mi te rradhes Saw II dhe Saw III