Përdoruesi diskutim:HZtoplista

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin HZtoplista. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

 • Përmbajuni temës!
 • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mirë se vini[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje, HZtoplista!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

HZtoplista, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


--Mikullovci 21 qershor 2011 21:10 (CEST)[reply]

Shka me bo kur dojin[Redakto nëpërmjet kodit]

Shka me bo kur dojin met korruptu. Urdhëro e bone vetë.!!! Mër n'koft edhe Zoti. Kurr një Zot nuk shtin me bo vetëvrasje, e as miq që janë miq nuk e bojin atë punë. E drejt legjitime është me mbrojë kushtetuten e shtetit. Asnjëherë, nga anjë mikë nuk kemi kërkuar që të ndërrmarrin hapa kundër kushtetutave të tyre. Që oshtë diçka e mirë, atëherë, duhet me ju thonë miqve që po ju mungon kreativiteti, sepse është një fjal, kurr mos thuj kurr.

Për prishjen e një miqësie gjithëmon kanë fajë miqt. - e saktë dhe vërtetë sepse miqt e kanë kriju atë miqsi. - merre celle e pshtelle qysh të dushë.

Upsss!!! Duhet me dallu nënshtrimin prej miqsisë. Duhet, po nuk ka guxim. hahah

Krejt po ma jepë një pamje :

U' jam Lapsi
Dobsi sa t'dushë.
Lash për mas
Kaos hesapi tash.
Se gjithëmon u konë
E ka me konë
Çdo ndërhyrje
Në Kaos një
Kaos edhe ma të madhë
Krijon.
Kjo është jeta jonë
Ku oshtë e ku s'oshtë
Dashtë e pa dashtë
Dashuri kërkojmë.
Se pa ta s'mund t'ekzistojmë.

Pyetje shkencore: A mujin shkijet e shqiptart me ekzistu pa u përla!? Ej së paku 100 vjetë që dihet tu përla, me bo me lonë t'përlanen a thu shka bohet!? Po mujin, por jo si shqiptar e shkije.

Interesant[Redakto nëpërmjet kodit]

Interesant shka pe fol qyky katunari. Nejse nuk e di proceduren po a kanë imunitet senatorat e kongresmenat e ShBA-së? Me siguri po. Si do që të jetë, çka po marr veshë, ekzekutivi duhet vetë të paraqitet para legjistativit. Qysh po marr veshë, ekzekutivi ka probleme me zbatu ligjin që e ka nxjerr legjistativi. Proces normal. Po le të paraqitet dikush në emër të ekzekutivit, e parlamenti masanej e vlerson është apo nuk është e nevojshme. Nuk ka nevojë kërkush krye në vete me majt përgjegjësin, janë të dërgumit e popullit që vendosin. hahha Dele-gatët. haha

Procesi: truni-syni-dora pom del qarkë. Nëse ekzekutivi nuk di me folë, syni shehë, e truni menon. Po delë që dikush duhet me pas gojë. Hahahah, u mësu ekzekutivi me folë. ahhahah. Hajt mër se për kto punë janë shkollhajvanat. hahah

Njo po dihet miq po dojin me ditë zonën e imunitetit në bazë të kësaj :Ajo që duhet të sqarohet është se sa i gjerë është imuniteti që ofron Kushtetuta për anëtarët e parlamentit. Kurgjo e keqe dhe nuk ka të bëjë me politikën është në suaza të partneritetit. Kush me ju dhanë këtë informat miqve!? Kryetari i shtetit! Kryetari i Parlamentit! apo Qeveritari! kjo delë në suaza të "Big Brother". Tashti po del për me nejtë në nivel partneriteti duhet veprimi qysh po thotë një pjesë e opozitës, PDK-ja. PDK d.m.th duhet me zgjedhë a po donë me nejtë në nivel partneriteti apo "Big Brodher". Me hi ma fell. Sipas paraqitjeve në detin e internetit Thaçi po donë Big Brother, Krasniqi partneritet. Big Brother o kallaj, për partneritet=miq duhet punë (standart "miku ka drejtë me hy me pa kuzhinën").

E tashti, pjesa rreth momenteve historike të Amerikës e rreth hyrjes në histori etj. Këtu edhe është problemi. Kush gutet përmutet e shka pe du me thonë, "Përndjekje shtrigash" me çdo kusht duhet menjanuar (a pakë janë ka mundohet populli vetë me menjanu këtë efekt!? Zgatja pak dorën.). Kjo e bënë të nevojshme herë pas herë rolin e "Big Brother" por jo si "Veliki Vladar". As vetë ShBA-ja, siq po thotë ky nuk e donë këtë pozicionim. D.m.th duhet zgjedhë bashkë, e jo me kërcënime që po e vë në dyshim miqsin sepse ajo nëse vihet vihet nga dy anët.

Upss!!! Sa i përket BE-së, ata vetë nuk kanë paraqit interes - shkurt shqip. A kanë pas arsye? Me siguri që po, tonë e dijin historin çka ka pas herë shqiptari prej Evropës. ahhaha. Nejse, Francezët kishe po munohen po thjesht, nuk ka peshë, pesha e historisë, demek pesha e kujtesës, i bjen kryesisht austriakëve, e ata e kanë kënaq krejt. ahhaha. Si pe marrin turr austriakt (lexo shqiptart në austri, zvicër e çiknej), po çohen peshë turqit (lexo shqiptart anejpari). hahah sebin e kanë qitë prej lojës, po ajo hala komt aty. hahah Mes rrift amerika neutral (lexo shqiptar anejpari) e murr gjaku në vend të lumit hahaha. Bile prej atjehi bota e vjetër duhet me konë e tejdukshme.

E vërtetë[Redakto nëpërmjet kodit]

Mudhaqashtu3.GIF
Tidens naturlære fig11.png

E vërtetë që dominon mendim i till. Po du me thonë është brenda logjikës dominuese. Po politika o ajo që krijon logjika të palogjikshme. Muaji i mjalti mori fund. hahaha. Duhet me i thirrë edhe ata edhe këta, edhe me nxerr poena për vete. hahah. Po menoj kjo duhej të ishte e thjeshtë. E hapë kushtetuten e lexon, kush duhet ta bëjë "kërkesen" edhe u kry. hahah.

Film i shkurt. Ja thotë Amerikës qyshtu e kina. Qysh e kini ju. A pi harmonizojim. Po-jo. Nëse thotë po delë vetë para deleve edhe i vetë po/jo mi harmonizu. (Nejse reni i premjeve të shiritit u ngatrru) hahhah. Ma burrnesh kjo se mashqit hahah (veq edhe djemt i kqyrin motrat, sidomos ato që nuk folin shumë, katë folin gojen ja kqyrin!!!).

Ku ki pa ti me majt presidente si kukull. hahah. Ajo punë o luxus. hahah

Nëse e manë Tirana piramiden atëherë Prishtina duhet mi bo Piramidën.

hahah

101 Dalmatinët dhe qeni i sharrit[Redakto nëpërmjet kodit]

hahah


Valla mos ja dhashtë Adelinës, titullin Artiste e Merituar ky rrugaçi, keq i ka puntë me rrugën. hahaha

Kur Zoti ti merr mend
Mos u brengos se ke mbet
Ke mbet pa to
Po ulu e mendo
Shpirtin kuj do ja dhuroshë?
Dreçit e djallit?
Engjujve e melaçeve?
Apo njerzimit si ti?
Mos u brengos
Zoti herdokurdo mend ti këthen
Do të thotë
Shpirtin mos e shitë
Mbaje në trupin tënd
Për njatë trup
Ta kam dhënë ty.

T' Kalla, shih çysh luj me ty. hahahah

E qishtu i riu i sotit po ju thotë njerzëve t'motit (=t'mutit - pom pëlqenë) "Mos më trego cila t'mira i ka demokracia e liria, por tregom, nëse dinë, kurthat e saj" së paku t'pa nevojshmet ti menjanoj e t'mos i përsëris. ahhaha

Kur[Redakto nëpërmjet kodit]

HZh012a.PNG
Kur gurt bon be
Toka u dridhë
E dielli filloj
Të shëndrrit
Mbi atdhe
Për me ndriçu
Që BE-në me kastraveca
Mos me shkelë

hahaha

Uh! Oh!
Me sytë e hapur
Shikon e nuk beson
Si thika n'gulet
Ngulet n'trup të vetë
Dhe asnjë fije gjakë
Nuk delë jo, jo
Për besë.

Pom pëlqenë hahah

Magjia[Redakto nëpërmjet kodit]

Portaura.GIF
Mbylle sa t'dush ta çeli

E kish kapë drinin para durëve, edhe ja bojke shikuesit a pe shehë qitë cilindrin që e pata kapuç. Kqyr mrena , a o thatë? Ai ja bojke po[1]. Jo, jo kqyre mirë se ka dishka, kanta diçka, se bota o e rrumullakt e xhinja içen nëpër çyshe.

hahahah[2]

Prapë se prapë ma i mirë për sy shankarepi se karrota

[3]

Po të kritikova[Redakto nëpërmjet kodit]

Po të kritikova
Ta dishë se të
Dashurova
Mos pyetë
Mos pyetë pse
Pse tjert jo
Nuk ja vlejnë
Thjesht o Njeri.
Nuk ja vlenë
Të merrem me ta.
Nuk janë pjesë
E jetes time.

hahahha. Po mendoj që është logjike që njeri mundohet ta pështat veten për ambientin dhe ambientin për qefë t'vetin. hahah. Kritika ka lind nga shoqëria për shoqërin. Mallkimi o tjeter punë.

Kur tha plaku[Redakto nëpërmjet kodit]

Kur thanë baballartë
Se kjo është betë arë
Çka po pretë, hini e puno
Kush del përpara
Kur t'ja lëshon
36-in n'ventile.

Ara tjera nuk kena!!! Njo e kena, e çaja o ma e mira.

T'part na lanë
Gjithë materialin
Ndërtimorë
Për të ngrit
Lartë e më lartë
Shoqërin tonë
E mu pika pom bije
Kur po shohë
Disa me material
{ani çfare se}
Me material krahasues
Mundohen të ndërtojnë.

Ishin nalë dy zero para një pasqyre edhe pe thotë njona, pahë çfar syza kokan qito.[4] (Lenonka, ju përgjegj tjetra, iha, Lenonkat janë me ngjyrë, këto pa ngjyrë.)

Thrilleri ma i mirë o, ju shtin ethet vashave.

Zemra[Redakto nëpërmjet kodit]

Zemra a po doni ligj. Atëherë ligji nuk mund të ekzistoj vetëm për Kosovën. Lej pallavrat po shtini ekonomistat me llogarit sa dëme i janë shkaktu Kosovës nga bllokada e pa arsyeshme Kosovës, nga ana e Serbis, dhe bllokimi i vendimit nga ana e politikës së miqëve për veprim reciprok ndaj bllokadës.

Zoti thotë ki durim. Po kërkush nuk beson në Zot nëse nuk e shpërblen durimin. hahaha. A të asishnet e priftit e t'hoxhës me i duru deri sa ti çel Zoti sytë a? (Durimi jonë me shku për t'iqne t'priftit a?) - le të kruhet kush dojin kryesorja durimi me u kompenzu.

Është i kotë arsyetimi, rasti o i thjesht U dëmtu populli i Kosovës për interesa t'Zotit - N'koft se nuk o Zoti i drejtë atëherë futja se nuk o i vërtet.

Prej vitit 1981 kur ja ka nis George Bushi plakë, na tu duru jena konë. E shka ma e keqja tipi nuk ra n'tokë po n'krye tonin.

Kush e theu[Redakto nëpërmjet kodit]

Nuk di që dikush
E theu,
Dhe në pastë thyerë
Ndokush,
Falja se nuk e ka ditë
Ç'po bënë.
Këtë e di dhe ti
Nëse je
Njeri.
Një të mirë
E ka një gotë
Një gotë për merak
Kur të thehet
Me ngjitës kapet
Dhe zë një vend
Në regall.

Grat dhe Nasradini[Redakto nëpërmjet kodit]

Duhet meuv ja jap doren, i vogël veq t'kall krejt

Ish konë përudhë Nasradini plakë, edhe rrugës afër një kroji po e takonë një çupë me asi t'ujit në dorë edhe pi thotë, "Pa, të lutem ma jepë një ngërçë" edhe po ja kthen ajo "Qe ku a kroji, pi sa të dushë". Ashtu i qetë Nasradini, e mallkoj, me fjaltë "E marrësh një burrë të urtë, çiko". Nejse qashtu mo, Nasradini plak e kuller, kullej gjithë udhës. E më tutje e takojë një çupë me gërrneta uji dhe po i thotë "Pa, të lutem ma jepë një ngërçë" edhe ajo pa pritur ja afrojë dhe i tha "urdhëro o plak i udhës". Nasradini e nemi, me fjalët "E marrësh një burrë të vështirë". E qashtu shkoj udha deri te mreti i cili e veti "Ha! Shka pe menon për popullin tamë?" - "Nom, nom, kish kësi e kish asi", ja ktheu Nasra. "E po ti a ma ndihmove" - po e pyet mbreti. Po ja këthen Nasra, "Për zoten aq sa dita ta ndihmova". Po qysh? Ju japa urata për jetë të tyre, dhe po i tregon më tutje konkretisht. Kur dëgjoj mbreti deshti me myt Nasren, e ai po ja bon, "Ngadal bre burr po merr frym, se me u bo e keqja met keqin bashkë bohet krejt mut!"[5]

FUND

Një maj[Redakto nëpërmjet kodit]

Një maj, maj lapsi
I rrotullon dynjan
Njeriut, pa prit e kujtu
Sakat e lenë.

hahah, duhet me ju përkul majës lapsit. hahah. Shtrohet pyetja "a u konë huni a truni për para?"

Si me konë[Redakto nëpërmjet kodit]

Si me konë stafeta e rinis. hahaha

Stafeta e Gjakovës - hahah

Stafeta nuk lëshohet në durë t'pa sigurta hahah[6]

Gjyna që nuk po shkrujin libra për karierat e tyre a me hapë naj shkollë a najsan që gjeneratave t'ardhëshme me ju kallxu që pa punë është e kotë. E puna është vetem fillimi.

Lidhu[Redakto nëpërmjet kodit]

FILLI

Itaçja o ka thotë lidhuni se jemi në pjesën ku dridhet shumë raketa për me lëshu tokën. hahah. Amoni ju koft mos e provoni me u qu najkush prej venit se rrezik për kejt ekuipazhin o!!!

zemër! zhytem n'ty si mes me konë.

FUND

Pasqyrja[Redakto nëpërmjet kodit]

FILLIMI[7]

Bukë me kaç'kavalle

FUND

Fitore[Redakto nëpërmjet kodit]

Bonu burr e zgate fjalen qysh duhet Fitore e sinqert. Ju kallxun që ju jeni të varrun prej Prishtinës e jo Prishtina prej juve. Bal, me Shqiponja ki punë.

hahah

Il=[Redakto nëpërmjet kodit]

Kur se donë
Nuk e donë
Edhe me shtye
Me kamion
Nuk e donë
Se me kriju
Vetem dashnija
Të ndihmonë

Fryjë, fryjë
Fryfsh n'tokë
Se me fryë
Hajrija
Me kaparcy
Nuk lejon
E Gonë
Duhet me provu
Ku me ditë
Edhe naj moll
Delë për gojë

- shka s'man njeri me veti në kry. hahah.


Dhezë një qiri
Hudhë në detë
Për shpirtëra
Që nuk janë
Më në jetë
E atome të tyre
Qarkullojnë
Në kujtesë
Të marrin me vete
Të hedhin në detë
Në detin tëndë.

Thojin[Redakto nëpërmjet kodit]

Thojin kur t'flasin, demek kur bojin muhabet temdhajt, tevogjëlit duhet me u përmbajt. Po nejse, une jam me një çoshe që nuk ma vnojin veshin e pe flasë. Ishtuç, jo Thaçi, po shteti i Kosovës, shteti i Serbisë, EUlexi etj.. deri te BE-ja, janë të obligum, kanë obligim të gjejnë dorasin e vrasjes. Nejse këto institucionet që nuk janë prezente në fushë, e kanë obligim me shty ato në fushë me gjetë dorasin. Duket qesharake po edhe qytetart e BE-së kanë të drejtë të dijnë, se çysh po thojin këto farë instrumente administrative, shtetrore, etj, etj. janë duke u financu nga tatim pagues jo vetem të Kosovës por edhe të BE-së. Vetë qeveria e Serbis nëse e ka ndërmend të punojë për sigurin e popullit të saj duhet të i hapë gjitha letrat e kanalet e zbulimit të dorasit. Secili njeri normal, e di që qeveria e Kosovës mundohet me gjetë.

Eulex-i ma mirë e ka me u marr me gjetjen e dorasit se me u marr me qështje politike. A ka bo mirë a ka bo keq intervenimi, historia e kallxon. Nuk ka nevoj Euleksi me fol, por me vepru konkretisht me gjetë dorasin.[8] Mungesa e profesionalitetit të Euleksit e solli gjendjen deri sa me hy ushtria si mur mes kriminelve!!!

Serbia duhet të zgjedhë a po donë me kriju varre të reja në Ballkan apo donë me hy në hamom BE. hahah

E kom një therr[Redakto nëpërmjet kodit]

E kom një therr, e gatë jamë menu kuj me ja lëshu. Pejonve, ju komë lëshu, Lapit po ashtu. Po dashti Zoti e i ra Tironsve.[9]

E kish pas nona vetem një djal. Djal mo tamom për lezet, sa herë që i vike n'shpi me ka një femen t're. Edhe ishtuç, ishë mësu nona me ta. Po për çudi njëherë erdhë me njo që i pëlqejke, edhe pe vetë djalin, ku e këpute moj nonë këtë lule, edhe djali po ja këthen në Tironë. Edhe plaka tu e kthye kryetë, pe thotë, "në plehë rriten lulat ma t'mirat". gagagagag[10]


Pse Nasradini kurr s'ja ka lëshu vetit. Është pyetje që i mundon shumë njerzë. Në faktë përgjegja është shumë e thjeshtë. Mund të formulohet, me formula matematikore, të spjegohet nëpërmjet shkencave ekzakte disiplinave tjera eksi... shka dashta me rrejtë, ha po, ka përgjegje, siq ka përgjegje të plotë e të cektë, por ka dhe përgjegje që të ndihmojnë. Në këtë rastë ne po e japim një përgjegje që ndihmon, pra, në stilin e vetë Nasradinit.

Ja boni mësusi nxansit te drasa e zezë, shpejt, shpejt. Edhe ai u deshtë me shku. Kur shkoj aty, pi thotë, ço njonen komë, ai po e qonë, ço edhe tjetren - i tha mësuse ku ...


Pse femrat thojin që krejt mashqit janë pinokjo? Masi që ju dalin përball ju hypin përmi krye e kqyrin.[11]

nafaka e unmikut[Redakto nëpërmjet kodit]

Peget qe unmiku po done me pas nafak me u da me kosovart paqe. peget qe hepsiren e veprimt te unmikut po dojin me lone vije. ishtuq po i bjen, !kompetencet e vonuere! te unmikut te fjetur po i pegun populli i kosovs.

të mos kesh[Redakto nëpërmjet kodit]

FILLIMI

të mos kesh sekret është i vetmi sekret që mbetet sekret në këtë dynja[12]

Ue! E paskan hakerru zonin e Zëri.info - hhahah.

FUND

A paska Hoxhë qe di me lexu a?[Redakto nëpërmjet kodit]

Hahahah. Jo pot doket. Jo qe po dike me lexu shqip, po edhe arabisht e peget edhe anglisht. Po shka me bo ishtuq o jeta. Njerzit ti kqyrin teshat e jo muhabetin.[13] hahaha.

I kish pas mbledh mreti i qenëve, qentë e vetë. Tyrli-tyrli edhe po i lyp luftim mretit t'ujqëve. Kur shka me pa po i del një ujk e po i thotë, kqyri ton k'ta i paske, krej tyrli-tyrli, na skena mret, secili jena mret n'veti, po jena t'ni gjaku (brumi) - hhahah. Çdo gjë është relative, për me metë n'tokë nuk duhet shumë hujë me u kapë, njo edhe ai t'pengon nganjëherë.

Njeri më i popullarizum me një libër t'lexum. hahah

Shka s'ka n'Greqi. hahha[14]

FUND

Na ishte[Redakto nëpërmjet kodit]

Ekmeka.gif
Na ishte njëherë
Një solidaritet
Që tani nuk e dim
As vetë se ku u tretë.

 1. ^ E shehë në hamom t'Hyrijes hahah. Merre çelsin nga zemra e shtine n'cilindër. Mos vetë cilen derë. Çysh po donë me çel cilindrin kur se ke gjetë deren. hahah
 2. ^ Kape mër librin, e mëso syçeltë, mes shih ondra tu lexu. Nxeje karriken se fakullteti do punë nuk merret nëpër kafiça.
 3. ^ Shankarëp! Em jape mër kështu. Rase, rase se osht i mirë për sy. Shko thirre krejt farefisin tashti me nxjerr prej arës. Betë o, për sy.
 4. ^ Përmutim i zeros me bel t'hollë.
 5. ^ E i mysin krejt t'mirët, me fëmijë e me të rritur. hahah
 6. ^ Dur të sigurta nuk mujin me konë ato që kanë bo hile!? Kjo peget edhe është arsyeja e një pse-je të madhe të fërkimeve në këtë e shumë lëmi tradicionale. Demek e Tranzicionit të një lëmije.
 7. ^ Ka tipa që ta presin kokën. Hiq pa ta t'lojnë. A s'jauv ninë atyne.
 8. ^ Ose le të ikin, aparatura e dokumentacioni mbetet në durë të Kosovës. Shka paskan menu këta që kanë marr ftesë për Ballin e Vitit të Ri në Vjenë a? Ballkan o ky venë. Duhesh me pas bojlera mes dy komve. hahahh
 9. ^ Shumë pasiva në arenën shqiptare. duhet pakë me i therr me ju hekë ngërqin e muskujve. hahah
 10. ^ Therr me shumë teha, pregatitur dhe paketuar nga durt e mia, për egoistat. Konverto, përmuto, mos ta ndinë, sidomos në vend të punës. hahah
 11. ^ Pi birra n'daç me menu ato që nuk je pinokjo
 12. ^ ha-ha, jo tashti, po prej fillimit u ditë që nona e telasheve në kosovë o, qyky problem - shtrohet pyetja qysh me i ik spiunave? I mshon fyllit. Mirë po ta gjejin edhe këtë sekret. Po i mshon pianos. Po edhe këta ta gjejin. I mshon, i mshon ... defit. Po edhe këta ta gjejin. I mshon, i mshon harmonikes. Edhe këta ta gjoin, i mshon ... grusht n'grusht.(Tune-tune n'lug t'bunarit iqja amen ... hahhahah)
 13. ^ Çu prej gjumit, hahah. Ku ki pa ti met qu prej gjumit tut limu. - haha.
 14. ^ Po lezet kur ti kqyrin shpatullat. hahahh

Votimet per Wiki-projektin UEJL 2012[Redakto nëpërmjet kodit]

Pershendetje HZtoplista,


Ne wikiprojektin e organizuar nga Wikimedia Maqedoni, Ministria e arsimit, dhe Universiteti i Europes Jug-Lindore ka perfunduar punimi i artikujve, jo aq i suksesshem sa pritej por shpresojme vitet e ardhshme te kontriboje me shume. Gjithsesi, ka nje kohe per tu votuar artikujt nga studentet dhe perdorues tjere te wikipedias, te votohet se cilet jane artikujt me te mire te punuar gjate ketij projekti. Secili perdorues ka te drejte te votoj 3 artikuj te ndryshem, dhe nese keni kohe shihni artikujt dhe vlersoni cilet jane me te mire.

Wikiprojekt: Wikipedia:WikiProjekt UEJL 2012
Votoni :Votimi për artikull më të mirë

--Liridon (diskutimet) 23 qershor 2012 11:55 (CEST)[reply]

Fallemimderit, po aty këtu kur më bije diçka redaktoj. --HZtoplista (diskutimet) 23 qershor 2012 23:38 (CEST)[reply]