Përdoruesi diskutim:Rodejong

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Rodejong. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.


Good night, and welcome.

N A V I G A T I O N

My User page - My profile on the Dutch Wikisage

    Leave a message on my diskussionpage
    Contact on the Danish Wikipedia
Statistics
Articles 95.110
pages 288.878
Administrators (sysop) 11
Edits
created pages

The time is: E shtunë 2 dhjetor 2023 00:22
Navigation template - Archive - Deletion tags

New message!