Jump to content

Përdoruesi diskutim:Targovishtenec bg

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Targovishtenec bg. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje Targovishtenec bg! Mirëseedhe në Wikipedjangjuhën Shqipe!
Wikipedia është një enciklopedi vullnetarisht e redaktuar ku edhe ju mund të ndihmoni.
Mund të fillosh direkt me kontributin tënd, fillo duke shtypur këtu për një panoramë. Mund të gjesh ndihmë të mëtejshme te Ndihma e Wikipedisë (anglisht). Ne të këshillojmë t'i çosh pyetjet e tua te Kuvendi, ku do të kesh përgjigje më të shpejtë. Nuk mund të çosh material me të drejta autori. Në qoftë se do të çosh materialin tënd që e ke publikuar në vende të tjera, mund të na pyesësh ne. Duhet të përdorësh • germat Ë, Ç, ë, ç në fjalët e duhura dhe • të shkruash në gjuhën shqipe dhe në një pikëpamje neutrale.

Për çdo informacion mund të pyesësh te Wikipedia:Kuvendi, një administrator ose një përdorues aktiv duke kontrolluar te "Ndryshime së fundmi" (?). Për të hapur një diskutim të ri, shtyp butonin (+) dhe mbush fushat. Kujtohu që të firmosësh në fund të mesazhit me emrin (account) tënd, kur ndërhyn në diskutime, duke shtypur atë buton. Punë të mbarë nga të gjithë Wikipedianët. Një përshëndetje dhe mirëseardhje edhe nga unë. Në qoftë se ke nevojë për ndonjë gjë më pyet edhe mua.

Deutsch  -  English  -  Hrvatski  -  Nederlands
Një punë të mbarë, Olsi (diskuto) 20 shkurt 2012 01:03 (CET)[përgjigjuni]