Përdoruesi diskutim:Wonderfool~sqwiki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Wonderfool~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Wonderfool~sqwiki!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Wonderfool~sqwiki, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.language[Redakto nëpërmjet kodit]

Nëse ju nuk kuptoni shqip, ju lutem na tregoni në cilen gjuhë mund të komunikojmë me ju.--Mei 2006 Prill 16 18:24 (UTC)

Vendosni ju lutem stampat:

Ich hoffe so is es besser fur die anderen--Mei 2006 Prill 16 18:27 (UTC)

Anglisht & Frengisht po zoterojka, dhe ruji kur i perdor ato stampa. --filozofi Flag of Albania.svg Flag of the United States.svg (diskuto) 2006 Prill 16 19:23 (UTC)
Mei, si mund t'i kërkosh dikujt që s'di shqip në shqip të të thojë se cilat gjuhë di? :)
Wonderfool, welcome to the Wikipedia in Albanian. Several of us speak English if you need anything. Dori | Diskuto 2006 Prill 16 19:37 (UTC)
Welcome, from me also, if you have question, don't hesitate and ask, almost all activ user here can speak & read english. --filozofi Flag of Albania.svg Flag of the United States.svg (diskuto) 2006 Prill 16 19:48 (UTC)

Translation - Përkthim - Übersetzung[Redakto nëpërmjet kodit]

Cheers heisst gëzuar; ich weiss nicht heisst auf Albanisch: nuk e di; Danke heisst faleminderit. --filozofi Flag of Albania.svg Flag of the United States.svg (diskuto) 2006 Prill 22 20:07 (UTC)

PS: Schreib den link wenn du es eingetragen hast, vllt. helf ich ein bischen mit. --filozofi Flag of Albania.svg Flag of the United States.svg (diskuto) 2006 Prill 22 20:09 (UTC)
faleminderit. Der link ist en:Wiktionary:I don't know, en:Wiktionary:cheers und en:Wiktionary:thank you. Es wird kommen. --Wonderfool 2006 Prill 22 20:11 (UTC)
Ich hab ein vorschlag, ich melde mich bei en.wikti und du schreibst auf der Diskussion-seite, welche wörter du übersetzts haben willst: Sintonak.X --filozofi Flag of Albania.svg Flag of the United States.svg (diskuto) 2006 Prill 22 20:34 (UTC)
Wiki is wunderbar! --Wonderfool 2006 Prill 22 20:40 (UTC)
Yep, man öffnet eine Seite und man kann jederzeit rumspielen. --filozofi Flag of Albania.svg Flag of the United States.svg (diskuto) 2006 Prill 22 21:12 (UTC)

Llogaria juaj do të riemërohet[Redakto nëpërmjet kodit]

20 mars 2015 09:49 (CET)

Renamed[Redakto nëpërmjet kodit]

19 prill 2015 13:51 (CEST)