Përdoruesja diskutim:Lanza382

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesen Lanza382. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pershendetje Lanza, sic keni mujt me pa, jeni njeri prej fituesve te gares Wikimedia CEE Spring 2016 Kosova. Urime!

Kemi pergatitur nje dhurate te vogel per ju.

Me mesazh privat na tregoni ju lutem emrin e plote, nje adrese emaili, numer telefoni dhe na tregoni nese mund ta terheqni dhuraten fizikisht ne Prishtine apo preferoni t'ua dergojme me poste. Na ate rast na tregoni adresen.

Ky proces mund te marr kohe deri javen tjeter.

Me nderime,

--Arianit (diskutimet) 8 qershor 2016 18:02 (CEST), ne emer te ekipit organizues[reply]

Tung Lanza, a e pa kete? --Arianit (diskutimet) 12 qershor 2016 14:56 (CEST)[reply]
Tung Arianit po e kam parë edhe email-in dhe ta kam kthy ne email. Respekt, Lanza
Përshëndetje Lanza, ne skemi pranuar ndonjë email nga ju, se si do dëshironi të tërhiqni dhuratën e fituar në CEE Spring, prandaj ju lutem të na kontaktoi në email adresën: liridon.slm [at] gmail.com ose arianit [at] gmail.com.--Liridon (diskutimet) 16 qershor 2016 12:44 (CEST)[reply]

WALUG (votimi për rregulloren)[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje Lanza382,

Wikimedians of Albanian Language User Group është një grup i wikimedianëve shqiptarë tashmë i njohur nga Fondacioni i Wikimedias, që aktualisht po përpilon rregulloren/strategjinë e funksionimit. Propozimet, votimi dhe diskutimi për Vizionin e User Grupit është deri më 23:59 CEST 3 korrik 2016. Jeni i ftuar të jepni propozime/ide ose të votoni për propozimet e dhëna.--Liridon (diskutimet) 29 qershor 2016 00:16 (CEST)[reply]

Anketa e CEE Spring 2016[Redakto nëpërmjet kodit]

Logo CEE-t.png

Përshëndetje, pjesëmarrës i CEE Spring 2016! Organizatorët ndërkombëtar të garës kërkojnë nga ju të kompletoni anketën rreth garës. Është shumë e shkurtër. Kjo na jep neve disa statistika dhe na ndihmon që të bëjmë garën e ardhshme më të mirë. Ju lutem kompletoni anketën këtu: https://wikimedia.qualtrics.com/jfe/form/SV_eLP1PKZWjSpIi45 Best regards,
-- Ата via MassMessage 10 shtator 2016 15:28 (CEST)[reply]