PC World

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

PC World është një revistë e botuar për herë të parë në SHBA ne mars 1983 nga kompania IDG

Shtetet ku botohet[redakto | redakto tekstin burimor]

Qendra e PC WOrld ndodhet ne San Francisko, SHBA por ajo botohet dhe në 51 shtete të tjerë:

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]