Panteleji

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Panteleji
Fshat
noform
Vendndodhja
Panteleji is located in Maqedonia e Veriut
Panteleji
Panteleji
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 828 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2300
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 57′ 57″ Veri

22° 18′ 59″ Lindje

Popullsia 64 banorë (2002)