Pirro Malaveci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
(Përcjellë nga Piro Malaveci)

Pirro Malaveci lindi ? 1945 në Tiranë është aktorë dhe dublues Shqiptar i cili ka punar për disa Programe Televizive.

Biografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Dublim[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje te jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

http://www.imdb.com/name/nm1065947/

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]