Kur hidheshin themelet

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kur hidheshin themelet është film shqiptar i vitit 1978 me regji nga Vladimir Prifti dhe skenar nga Kolë Jakova.

Aktorët dhe rolet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gnome-multimedia.svg Ky artikull në lidhje me Filmi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.