Polaki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Polaki
Fshat
noform
Vendndodhja
Polaki is located in Maqedonia e Veriut
Polaki
Polaki
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 990 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2300
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 42° 02′ 54″ Veri

22° 24′ 55″ Lindje

Popullsia 113 banorë (2002)
Faqja Zyrtare [1]