Portal diskutim:Përmbajtja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi portalin Përmbajtja. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ka disa gabime ortografike. --Lagoon 30 Janar 2010 23:02 (CET)

Ju lus që të tregoni më detalisht dhe që un ti përmirsoj.Kush punon edhe gabon.I miëpres vërejtjet dhe këshillat.--Liridon 31 Janar 2010 15:02 (CET)
Ok! Se pari ndreq të shohësh ç -'- far + ë është në të, përdor... me pas mendoj se duhet t'i drejtohesh lexuesit me "JU" dhe jo me "TI". Pune te mbare! --Lagoon 31 Janar 2010 15:05 (CET)

Pyetje[Redakto nëpërmjet kodit]

Ka shkak pse ky projekt interesant i lënë përgjysëm është bllokuar për redaktim? Babagjysh (diskutimet) 15 shkurt 2013 11:37 (CET)

U pergjigja edhe tek kuvendi ne lidhje me portalet. Ky eshte portal shume i madh, nje portal qe i perfshin te gjitha portalet, dhe qe ka shumicen e materialit statik, qe do te thote se nuk ka informacione qe duhet shpesh te ndryshohen. Ndersa pjeset plotesues sic jane:Portal:Përmbajtja/Vështrim, Portal:Përmbajtja/Lista e temave ... Portal:Përmbajtja/Lista e fjalorëve jane qe gjitha me qasje per te gjithe. Vetem faqja e pare e projetkit eshte e "Mbrojtur". Nese ke nje arsye me te forte qe mendon se vertet duhet te lirohet, ose te vihet nje nivel tjeter i mbrojtjes atehere e lirojm.--Liridon (diskutimet) 15 shkurt 2013 21:27 (CET)
Flm. për përgjigjen e shpejtë Liridon, mendova se ishin bllokuar të gjitha faqet por lëre njëherë siç është. Hyra në faqe rastësisht kur po kërkoja diçka tjetër. Ky është me të vërtetë një projekt që ja vlen të shkruash dicka, pavarësisht se ka mbetur në mes të rrugës. Babagjysh (diskutimet) 16 shkurt 2013 13:33 (CET)