Pripori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Pripori
Fshat
Vendndodhja
Pripori is located in Maqedonia e Veriut
Pripori
Pripori
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 655 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2300
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 56′ 52″ Veri

22° 25′ 23″ Lindje

Popullsia 1 banorë (2002)