Protokolli administrativ

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Protokolli administrative është një akt administrativ, dokument me të cilën paraqitet rrjedha e një procesi në bazë të ligjeve shtetrore.[1]

Shiko dhe këtu[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Esat Stavileci : Kontribute për studentë Arkivuar 13 maj 2007 tek Wayback Machine