Pure

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë Pure është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ardennesrajonit Grand Est. Pure ka një popullsi prej 632 banorë dhe sipërfaqe 6.5 km², me një dendësi prej 97 banor/km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Pure – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale