Qarku Agen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 44°12′00″V 0°37′00″L / 44.2°V 0.616667°L / 44.2; 0.616667

Qarku Agen
Frëngjisht : Arrondissement d'Agen
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Lot-et-Garonne
Kryeqyteti Agen
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Agen është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Lot-et-Garonne.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]