Qarku Antony

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 48°45′19″V 2°18′02″L / 48.75527778°V 2.30055556°L / 48.75527778; 2.30055556

Qarku Antony
Frëngjisht : Arrondissement d'Antony
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Hauts-de-Seine
Kryeqyteti Antony
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Antony është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Hauts-de-Seine.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]