Qarku Cayenne

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Qarku Cayenne
Arrondissement de Cayenne

Qarku Cayenne është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Guajana Franceze.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]