Qarku Condom

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 43°57′00″V 0°22′00″L / 43.95°V 0.36666667°L / 43.95; 0.36666667

Qarku Condom
Frëngjisht : Arrondissement de Condom
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Gers
Kryeqyteti Condom
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Condom është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Gers.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referencat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]