Qarku Fougères

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Qarku Fougères
Frëngjisht : Arrondissement de Fougères
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Ille-et-Vilaine
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Fougères është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Ille-et-Vilaine.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]