Qarku Grasse

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 43°40′00″V 6°55′00″L / 43.6667°V 6.91667°L / 43.6667; 6.91667

Qarku Grasse
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Alpes-Maritimes
Kryeqyteti Grasse
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Grasse është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Alpes-Maritimes.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]