Qarku L'Haÿ-les-Roses

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Qarku L'Haÿ-les-Roses
Arrondissement de L'Haÿ-les-Roses

Qarku L'Haÿ-les-Roses është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Val-de-Marne.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]