Qarku Largentière

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 44°32′24″V 4°17′29″L / 44.54°V 4.29138889°L / 44.54; 4.29138889

Qarku Largentière
Frëngjisht : Arrondissement de Largentière
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Ardèche
Kryeqyteti Largentière
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Largentière është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Ardèche.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]