Qarku Millau

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 44°06′00″V 3°05′00″L / 44.1°V 3.08333°L / 44.1; 3.08333

Qarku Millau
Frëngjisht : Arrondissement de Millau
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Aveyron
Kryeqyteti Millau
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Millau është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Aveyron.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]