Qarku Montreuil

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 50°28′00″V 1°46′00″L / 50.4667°V 1.76667°L / 50.4667; 1.76667

Qarku Montreuil
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Pas-de-Calais
Kryeqyteti Montreuil
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Montreuil është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Pas-de-Calais.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]