Qarku Nérac

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 44°08′00″V 0°20′00″L / 44.13333333°V 0.33333333°L / 44.13333333; 0.33333333

Qarku Nérac
Frëngjisht : Arrondissement de Nérac
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Lot-et-Garonne
Kryeqyteti Nérac
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
INSEE 474


Qarku Nérac është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Lot-et-Garonne.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]