Qarku Narbonne

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 43°11′00″V 3°00′00″L / 43.1833°V 3°L / 43.1833; 3

Qarku Narbonne
Frëngjisht : Arrondissement de Narbonne
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Aude
Kryeqyteti Narbonne
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Narbonne është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Aude.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]