Qarku Saint-Omer

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 50°45′V 2°15′L / 50.75°V 2.25°L / 50.75; 2.25

Qarku Saint-Omer
Frëngjisht : Arrondissement de Saint-Omer
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Pas-de-Calais
Kryeqyteti Saint-Omer
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Saint-Omer është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Pas-de-Calais.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]