Qarku Saint-Pierre, Martinique

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Qarku Saint-Pierre, Martinique
Arrondissement de Saint-Pierre
Location of Qarku Saint-Pierre, Martinique

Qarku Saint-Pierre, Martinique është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Martinika.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]