Qarku Saint-Pierre, Réunion

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Qarku Saint-Pierre, Réunion
Arrondissement de Saint-Pierre
Location of Qarku Saint-Pierre, Réunion

Qarku Saint-Pierre, Réunion është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Reunioni.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]