Qarku Tournon-sur-Rhône

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 45°03′53″V 4°50′13″L / 45.06472222°V 4.83694444°L / 45.06472222; 4.83694444

Qarku Tournon-sur-Rhône
Frëngjisht : Arrondissement de Tournon-sur-Rhône
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Ardèche
Kryeqyteti Tournon-sur-Rhône
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Qarku Tournon-sur-Rhône është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Ardèche.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]