Qarku Tours

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Koordinatat: 47°24′00″V 0°41′00″L / 47.4°V 0.68333333°L / 47.4; 0.68333333

Qarku Tours
Qark
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Departamenti Indre-et-Loire
Kryeqyteti Tours
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
INSEE 372


Qarku Tours është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Indre-et-Loire.

Përbërja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kantonët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Komunat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]