Qarqe dhe zona elektorale në Alaska

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Qark Borough
  Qytet dhe Qark City and Borough
  Zonë elektorale Census Area
Situata: gusht 2008

Shteti federal AlaskaShtetet e Bashkuara të Amerikës përbëhet nga 30 Countet.

Lista e qarqeve
Lista e zonave elektorale (Census Areas)

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]