Radio Radio

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

RADIO RADIO është një serial televiziv komik shqiptar i vitit 2010, me regji të Rudina Vojvoda dhe skenar të Koloreto Cukali.

Interpretojnë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Genti Bejko ... Endri

Besmir Bitraku ... Mario

Enkel Gurakuqi ... Renato

Xheni Halluli ... Ani

Besart Kallaku ... Lloni

Ervina Kotolloshi ... Frida

Salsano Rrapi ... regjizor

Artion Vreto ... Sensilino

Andia Xhunga ... Irma